چهارشنبه 16 خرداد 1397

مقالات طراحی سایت از استودیو طراحی وینتو

نوشته شده توسط mojtaba در ساعت 22:45

در طراحی وبسایت خوب چه نکاتی لازم است؟ به نظر شما چگونه میتوان استاندارد مناسبی برای طراحی وبسایت خوب بدست اورد؟

همیشه تلاش بر این بوده که با جذب مشتریان از طریق یک وب سایت خوب به رونق کسب و کار خود کمک کنیم.

بعید میدانم کسی با این نکته مخالف باشد که ” با طراحی وبسایت خوب و اصولی به راحتی می‌توانید مشتریان بیشتری را برای خود رقم بزنید و در مقابل آن، بدون شک طراحی سایت ضعیف و غیر اصولی دیر یا زود منجر به شکست شما در زمینه کسب و کارتان خواهد شد. ” اما این امر چگونه ممکن است؟

مشتریان شما فرصت و منابع مالی زیادی ندارند تا بتوانند کاستی‌ها و نقاط ضعف طراحی وبسایت شما را تحمل کنند. و البته جهان بقدری با سرعت در حال پیشرفت و دگرگونی ست است که رقیبان هشیار شما به راحتی می‌توانند از این سهل انگاری شما نهایت استفاده را ببرند و مشتریان بالقوه شما را از آن خود کنند.

خب این موضوع قابل کتمان نیست که  در طراحی سایت خوب ، پشت انتخاب هر المان و تعیین مکان آن، یک استراتژی درست قرار دارد. نهایتا با کمک این استراتژی به خوبی تجربه کاربران و کاربری آن‌ها در سایت بدقت مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

در این مقاله قصد داریم مهمترین سرفصل های طراحی سایت خوب را با هم بررسی کنیم. با وینتو همراه باشید.

هدف طراحی وبسایت خوب

 

خب به عنوان قدم اول باید مشخص کنید که هدف شما از طراحی وب سایت خوب چیست؟ بعنوان یک طراح سایت بخوبی می‌دانید برای به دست آوردن چه هدفی نیاز به طراحی سایت خود دارید؟

در ابتدا به شما بگویم که هدف شما نباید خیلی مبهم باشد.اجازه بدهید مثالی بزنیم:

”من وب سایت می‌خواهم چون امروزه همه وب سایت دارند و من می‌خواهم به صورت آنلاین حضور داشته باشم”

 

این انتخاب خوب و کاملی به عنوان هدف نیست.  شما نخست باید بطور دقیق خواسته خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که طراحی یک وب سایت خوب مستلزم چه نیازمندی هایی میباشد؟

با انجام این بررسی و تحقیق میدانید که دقیقاً از وب سایت خوب خود چه می‌خواهید و می‌دانید نحوه عملکرد وب سایت خوب چگونه است؟  و حالا می‌توانید کار خود را شروع کنید.

باید بدون اغراق به شما بگویم که بدون مشخص کردن هدف نهایی خود از طراحی وب سایت خوب و تعیین مسیر هدف، وب سایت شما آنطور که باید مورد استقبال و بازدید مشتریانتان قرار نخواهد گرفت.

 

 کارآیی وبسایت خوب

 

کارای وبسایت زمانی اهیمت خود را به شما نمایان میکند که  نگه داشتن بازدیدکنندگان و مشتریان در سایت و ترغیب آن‌ها به بازگشت و بازدید مجدد آن‌‌ها (ایجاد مشتری وفادار) از وب سایت برای شما مهم باشد.

حقیقت این است که با گسترش شبکه های اجتماعی امروزه کاربران بسیار کم تحمل هستند و اگر در سایت عملیات پیچیده‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته باشید مطمئناً وب سایت شما را ترک می‌کنند و هرگز به آن باز نخواهند گشت و ایکاش موضوع به اینجا خاتمه می یافت. عواقب ناشی از تبلیغ بد این کاربران در مورد وب سایت برای همیشه برای سایت شما باقی خواهد ماند.

یک نکته مشترک در تمامی وبسایهای خوب نمایان است . تمامی وب سایت‌های موفق، در قسمت کاربری بسیار ساده عمل می‌کنند.

برای مثال یک طراحی سایت فروشگاهی حداقل نیازمند موارد زیر است:

۱- مشتریان سایت شما برای جستجوی محصولات خود به دردسر نیافتند.

۲- دسته‌بندی‌های محصولات خود را دقیق است

۳-و نهایتا اینکه سبد خرید فروشگاه شما، باید برای کاربری کاربران بسیار ساده و آسان طراحی شده‌باشد.

 

سادگی و شفافیت در طراحی وبسایت 

 

در طراحی وبسایت خوب مد نظر داشته باشید که شفافیت در طرز کارکرد سایت یکی از نکات ضروری هر طراحی وبسایتی ست. مشتری باید بخوبی طرز کار سایت شما را بداند. از بارگذاری المان‌های اضافی که تنها منجر به سردرگمی بازدیدکنندگان سایت شما خواهند شد، اجتناب کنید. اجازه بدهید چند مثالب رای شما بزنم.

 

  •  اگر یک فروشگاه دارید ، باید به روشنی برای کاربران مشخص کنید که خرید آنلاین از فروشگاه آن‌ها چه شرایطی دارد، نحوه پیگیری محصولا چگونه است و در خرید آنلاین و استفاده از درگاه‌های بانکی باید به چه نکاتی دقت نمایند.
  •  اگر سایت خبری دارید در انتخاب مطالب اخبار، باید بسیار دقت شود و با حساسیت کافی مطالبی را انتخاب نمود که برای بازدیدکنندگان سایت جالب تر است و باعث می‌شود مجددا سایت شما را چک کنند و یا برای اطلاع از مطالب شما در خبرنامه شما ثبت نام نمایند.
  •  و اگر یک سایت تجاری دارید زمانی موفق خواهید بود که بتوانید به خوبی و به روشنی خدمات و محصولات خود را برای مشتریان خود مشخص نمایید.

 

چطور میتوانیم به شفافیت برسیم؟ بوسیله، سادگی در طراحی وب سایت است.

خباز اینروست که سایتهای مطرح امروزی سادگی در طراحی را مد نظر خود قرار داده اند. با این روش کلیه موارد غیر ضروری و اضافی از وب سایت‌ها حذف خواهند شود و پیام اصلی وب سایت به روشنی به گوش مشتریان خواهد رسید.

 

نتیجه اینکه، ظاهر وب سایت شما تنها اصل یک طراحی وبسایت خوب نیست، با این وجود باید به عنوان یکی از عوامل مهم در طراحی سایت خوب درنظر گرفته شود.

چهارشنبه 16 خرداد 1397

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت درکرج

نوشته شده توسط mojtaba در ساعت 22:44

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت درکرج

قیمت طراحی سایت متناسب با شهر کرج از لحاظ سئو چگونه است؟ چگونه میتوان یک قیمت استاندارد برای طراحی سایت  بدست آورد؟ حقیقت این است که یکی از وسیع ترین بازه های قیمت های خدماتی را میتوانید در حوزه طراحی سایت ببینید.  هر شخص یا شرکتی که به این کار مشغول است، ملاک های خود را داشته و قیمت های طراحی سایت متفاوتی را به مشتریان خود ارائه میکند.

 

با توجه به این شرایط این نوع قیمت گذاری در طراحی سایت ، موجب سردرگمی متقاضیان سایت نیز شده است. برای مثال ممکن است آگهی طراحی سایت با قیمتی نازل اما امکانات بسیار را مشاهده کند، از طرفی نیز شرکتی را پیدا میکند که سایتی با امکانات نه چندان گسترده را با هزینه ای هنگفت  به مشتری خودارائه میکند و مشتری نیز از این سوئ استفاده آگاهی ندارد.
اگر بدنبال طراحی سایت و سفارشات آن بگردید عباراتی چون طراحی باکیفیت، تحویل سریع، پشتیبانی 24 ساعته و… کلمات کلیدی هستند که در صفحه تعرفه طراحی وب سایت اکثر شرکت های طراحی سایت به وفور مشاهده میکنید. واقعا به چه شکل میتوان هزینه طراحی سایت با سئو خوب در شهر کرج را تخمین زد؟ چگونه میشود قیمت ارزان طراحی سایت کرج، یا قیمت گران طراحی سیک سایت برای کرج و یا دیگر شهرها و کشور عزیزمان را تشخیص داد؟

 

نوع سایت در طراحی - قیمت طراحی سایت در کرج

نوع سایت

قبل از هرچیز برای بدست آوردن یک معیار مشخص تر لازم است که با انواع سایت اشنا شوید. این روزها تعداد دسته بندی سایت ها به سمت بی شمار شدن میل کرده است. سایت های خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاه آنلاین، سایت بازی آنلاین، سایت استریم و پخش آنلاین مولتی مدیا، سایت های دانلود، سایت آپلود، سایت های برون سپاری پروژه و… این تنوع در حقیقت تمام نشدنی هستند.

استاندارهای سایت

در مرحله بعدی لازم است سپس با استانداردهای عمومی که فارغ از نوع وبسایت، در طراحی آن مهم است آشنا شوید. رابط کاربری یا UI، تجربه کاربری یا UX، نمایش صحیح در موبایل و تبلت، هماهنگی با مرورگرهای مختلف، کدنویسی سمت سرور، کدنویسی سمت کاربر و… مواردی هستند که به واسطه زمان و انرژی که روی آنها صرف میشود در قیمت گذاری طراحی سایت تاثیر زیادی دارد.

نفرات و تخصص های لازم در طراحی

همچنین لازم است که تعداد نفرات و تخصص هایی که در طراحی و پیاده سازی سایت با شرایطی که در بالا عنوان شد را برای محاسبه هزینه در نظر بگیریم.   احتمالا نمیتوان از یک تیم کوچک یا یکی دو نفره انتظار طراحی یک سایت حرفه ای با پشتیبانی کامل را داشت. از اینرو میبایست در نظر داشته باشید که شرکت طراحی وبسایت چه تعداد نیرو با تخصص های متفاوت را برای راه اندازی سایت شما بکار گرفته است.

 

حقیقت این است که قیمت طراحی وب سایت در کرج به مولفه های بسیاری وابسته است،  باید توجه داشته باشید که از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در قیمت نهایی طراحی وبسایت تاثیرگذار خواهند بود و هرکدام میتوانند در افزای یا کاهش هزینه طراحی سایت شما در کرج موثر واقع شوند. ما در استودیو طراحی وینتو برای برآورد هزینه تمام شده پروژه ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی یک وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای طراحی سایت در کرج به شما ارائه نمائیم .  متاسفانه در دنیای بی سامان وب قیمت ها و تعرفه های بسیار متفاوتی وجود دارد که در عین تفاوت چشمگیر برای هر دو طرف ارزان فروش و گران فروش قابل دفاع خواهد بود و شما نمیتوانید بابت گران فروشی خرده ای بگیرید.

 

استانداردهای وینتو در طراحی سایت - قیمت طراحی سایت در کرج

استانداردهای وینتو در طراحی سایت

استودیو طراحی سایت وینتو با سابقه ای درخشان در طراحی سایت برای همشهریان عزیز در کرج  ملاک های مشخصی برای ارائه هزینه طراحی سایت  دارد که لیستی از آن ها را برای شما آورده ایم:

  • اجرای صحیح و تایید شده در تمام مرورگرهای وب استاندارد امروزی
  • همخوانی و انطباق مهندسی شده سایت با تجارت کافرما
  • تعیین هزینه شفاف و منصفانه برای مشتری در جلسات مشاوره
  • جذابیت و منحصر به فرد بودن سایت
  • رعایت اصولی تمام قوائد و قوانین سئو
  • بالاترین سرعت بارگذاری سایت نسبت به دیگر رقبا
  • ریسپانسیو بودن و نمایش صحیح در موبایل و تبلت

برای طراحی سایت در کرج و محاسبه قیمت میتوانید به رایگان از متخصصین وینتو مشاوره بگیرید. برای این منظور از صفحه تماس با ما استفاده نمائید.